ZILLI İLK PARFÜM KOLEKSİYONUNU LANSE ETTİ

ZILLI, ilk parfüm serisinin lansmanı ile yeni bir bölüm açıyor: “Müşterilerimiz, ZILLI tarihindeki mantıklı bir sonraki adım olan bu parfüm koleksiyonunu dört gözle beklediğimiz bu lüks evren tarafından işaret ediyor. ZILLI'nin yaratılmasından 55 yıl sonra ilk parfümlerimizin lansmanı güzel bir araç ve yeni ufukların açılmasıdır. Ve evin ruhunu çevirmeyi başaran Création Beauté International ile görüşmemiz sayesinde ”diye açıklıyor Laurent Schimel.


“Parfüm yaratmak, sevgili, ZILLI koleksiyonlarının tarzını ve ruhunu yansıtmak. Mirasımız, ustalığımız ve yenilikçilik arasında doğru dengeyi kurmak istedik. En iyi malzemeleri kullanmakta, deri ve ahşabın özlerini, House ile simbiyoz halinde olan öğeleri uyandırmak için ısrar ettik. Eşimiz ve burnumuz Delphine Lebeau ile olan ilişki, markanın ve imajının devamı olan parfümlerin yaratılmasında belirleyiciydi ”diyor Alexandra Schimel-Fila. En asil doğal malzemelerin en yeni moleküller ile oynadığı kokular için şaşırtıcı bir sonuç. Lüks metal tıpa ve modern bir tasarıma sahip cam şişelerde bulunan bu değerli sıvılar.


Karakteristik guilloche taşıyan heykel camı şeffaflığı ile ilişkili katı, erkeksi ve açık saçık bir çizgi ZILLI Hanesi. Bu koleksiyon, ZILLI silueti gibi güçlü bir kompozisyon ve ince kontrast hissi gerektirir. En büyük parfüm evlerini tanıyan Delphine Lebeau, becerilerini ve yaratıcılığını ZILLI’nin ilk üç kokusu için işe getiriyor. Burun, yeteneklerini Meclise ödünç veriyor ve üç imza kokusu yarattı: “Bu evin aile temelli, otantik doğası tarafından çekildim. Kalite, zarafet ve dokuların zenginliği, markanın özünde olan ve benim için çok ilham veren değerlerdir. Amacım bir koku alma hikayesi oluşturmaktıBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.