Gönderi ve Teslimat

Teslimat süresi, seçilen gönderi çeşidine göre değişiklik gösterir. Aşağıdaki gönderi çeşitlerini sunuyoruz:


* Standart eve teslim: 2 iş günü

* Aynı Gün İstanbul: Saat 15:00'dan önce verilen siparişler saat 20:00'a kadar teslim edilir. Saat 15:00 ila 19:00 arası verilen siparişler, bir iş günü sonrasında kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve tatil günleri teslimat yapılmaz.


*Gönderiler için hiçbir kargo ücreti talep edilmemektedir.


Teslimat süreleri, satın alma tarihini takip eden 24 iş saatinden itibaren ele alınır. İş günleri pazartesi ile cumartesi günleri arası olup Pazar günlerini kapsamamaktadır. Pazar ve resmi tatil günleri teslimat süresine dahil değildir.


Teslimatta meydana gelen gecikmeler, ürünlerin kişiselleştirilmesi, öngörülemeyen durumlar, mücbir sebepler ve kırsal veya uzak bölgelerdeki teslimat alanları gibi çeşitli nedenlere bağlı olabilir.


Ürünlerin kişiselleştirilmesinden veya öngörülemeyen veya olağanüstü hallerden kaynaklanan durumlar haricinde, siparişi web sayfasında belirtilen süre içerisinde seçilen gönderi yöntemine göre, her halükarda ise Sipariş Onayı tarihinden itibaren en fazla 2 iş günü içinde göndermekteyiz. Belirtilen süre içinde paketinizi teslim almamanız durumunda Müşteri Hizmetleri Departmanımızla iletişime geçiniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.