BERLUTI İLKBAHAR-YAZ 2020 KOLEKSİYONU

Dar kesimli pantolonlar Anthony Perkins'in 1960'lardaki tarzını katırlatırken, geniş ve uzun ceketler 80'li yıllardan kalmış gibi görünüyor... Rengarenk Scritto desenli, ekru rengi ipek gömlek sizi İkinci Dünya Savaşı sonrası döneme götürebilir ama çarpıcı yanık turuncu Vitello Opaco deriden yapılmış son moda Gravity sneaker, kesinlikle 2020'lere ait...

 

Berluti'nin İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, modernlikle zamansızlık arasında bir yerde duruyor. Parisli moda evinin DNA'sını ve birikimini araştıran ve imzası haline gelmiş bazı parçaları yeniden ele alan bu koleksiyon, çağdaş maskülenliğin maceracı ruhuna adanmış. Buz grisi, kurşun rengi, kestane ve yanık turunculardan oluşan zengin bir renk paletiyle, hem lüks hem de sokak modasına eşit mesafede duruyor.


Geleneksel olarak ayakkabılarda ve deri aksesuarlarda kullanılan patina işlemi bu koleksiyonda ilk defa Vitello Fiore deriden dış giyime uyarlandı. Böylece, mesela kahverengi deriden yapılan Perfecto mont, zaman içinde kendine özgü bir patina kazanacak bir el işçiliği şaheseri haline geliyor. Rahat, çift taraflı örme paltonun resmi duruşu, altına giyilen Stellar sneakerın alt perdeden heykelsi sadeliğiyle törpüleniyor. Belirgin hatlı, geniş kesimli kareli takım elbise, gündelik rahatlığı şıklıkla birleştiren Time Off sırt çantası ile tezat yapıyor. 


Kris Van Assche, Belruti için hazırladığı üçüncü koleksiyonla yaratıcı bir ışık tutmaya devam ediyor. Metalik tonlar, doğal dokular ve havalı bir duruş, moda evinin DNA'sı ile yenilikçiliği, yeniden yorumlanmış klasiklerle buluşturan koleksiyonun ayırt edici özellikleri.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.